Обувь для спортивных побед

Обувь для спортивных побед

Ви вже зрозуміли, що мова піде про жіночі кросівки на сайті Хаді. У сучасному світі до взуття пред'являють масу вимог: функціональність, зручність, гігієнічність, надійність, довговічність, легкість. Матеріали, які використовують для виробництва спортивного взуття, стають легше і міцніше.

Ми всі знаємо про переваги шкіри. Попри те, що шкіра має цілий ряд незаперечних переваг, треба визнати, що взуття зі шкіри великовагова, вона не може забезпечити хорошу вентиляцію. Особливо якщо мова йде про спортивне взуття. Сучасні штучні тканини, розроблені спеціально для пошиття спортивного взуття, повітропроникні, зносостійкі і дуже легкі. Таким чином, альтернативні матеріали можуть гарантувати вирішення багатьох важливих завдань, які стоять перед взуттєвиками.

Відома фірма Adidas вже кілька років випускає легкі кросівки Adizero. Саме цій спортивного взуття віддають перевагу багато відомих спортсменів, які називають такі кросівки найшвидшою взуттям в світі.

обувь для спорта

Наприклад, в кросівках для баскетболу фірми Adidas тренуються і грають багато команд NBA. Баскетбольні кросівки фірма розробляла за участю зірки баскетболу Дерріком Роузом. Вага моделі Аdizero Роуз 1.0 близько 370 грамів. "Схудла" ця спортивне взуття завдяки спеціально розробленим синтетичним матеріалам для пошиття кросівок. Вага звичайних кросівок від 450 до 500 грамів.

У наступній моделі баскетбольних кросівок Аdizero Роуз 1.5 використовували чергову нову розробку-SpiritSkin. Цей матеріал зробив взуття ще легше. З цього часу баскетбольні кросівки Аdizero Роуз стали найлегшою баскетбольної взуттям в історії фірми Adidas. Знадобилися не більше трьох місяців, щоб Adidas оновила рекорд: зменшила вагу з 373 до 273 грамів. І це дійсно фантастика!

Щоб кросівки Аdizero стали неймовірно легкими, виробники відмовилися від традиційних шкіряних матеріалів, створивши комбінацію з синтетичної тканини, сітки і спеціальних добавок, що і дозволило отримати такий чудовий результат.

Нова технологія SprintWeb використовується в моделях міцних бутс. Забезпечує "дихання" стоп, їх захист і підтримку стопи, додає стійкості при швидкому переміщенні.

Обувь для бега

На додаток до інноваційного дизайну спортивного взуття, фірма Adidas використовує особливі підошви, які виготовляють за допомогою технології Sprintframe. Це оригінальна конструкція з надпружного матеріалу з жорсткими ребрами, які збільшує міцність і довговічність взуття. Асиметричний дизайн забезпечує надійну підтримку в області п'яти і середньої частини стопи. Якщо захочете придбати своїй дівчині жіночі черевики, то краще подивіться тут hadi.ua/zhenskaya-obuv/zhenskie-botinki/.

Успішне застосування нових матеріалів і каркасної технології принесло визнання і велику популярність легкого спортивного взуття модельної лінії Adizero, як серед професійних спортсменів, так і серед любителів активного способу життя

Дата размещения: 26.09.2022